Month: grudzień 2014

Otulina na rury – otulina paroc

W współzależności od naszych najbardziej typowych wymagań przeróżnego rodzaju materiały izolujące mogą być przeznaczone do sprawnie prowadzonej izolacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, przeróżnego rodzaju rurociągów ciepłowniczych i wielu podobnych rozwiązań i zastosowań.

Read More

Namiot jako prezent dla dziecka – namiotydladzieci.pl

Bogaty asortyment zabawek w polskich sklepach sprawia, że kolejne okazje typu Mikołajki czy urodziny dziecka stanowią coraz większy problem dla rodziców, którym zwyczajnie brakuje myśli na kolejny prezent. 

Read More

Urządzamy łazienkę – wyposażenie łazienek

Dzisiaj łazienki przestały już pełnić wyłącznie funkcję użytkową. Coraz większą wagę przykłada się do tego żeby łazienki stanowiły integralną część aranżacyjną z pozostałą resztą w domu. Teraz dominują dwa główne trendy w urządzaniu łazienek. Jest to styl przyszłościowy, minimalistyczny , a oprócz tego styl klasyczny, niekiedy nawet eklektyczny. Wyposażenie łazienek w stylu klasycznych zazwyczaj nawiązuje do minionych epok.

Read More

Wyjazd do USA – american camp

Wielu młodych ludzi marzy w okresie studiów o podróżowaniu. Chcą przeżyć przygodę swojego życia. Myślą o poznawaniu nowych ludzi i odkrywaniu niesamowitych miejsc.

Read More

Do pracy i na wakacje do USA – work & travel

Wielu młodych ludzi marzy w okresie studiów o podróżowaniu. Preferują przeżyć przygodę własnego życia. Analizują o poznawaniu nowych ludzi i odkrywaniu niesamowitych miejsc.

Read More

Kiedy wandale zniszczyli elewacje – piaskowanie śląsk

Sztuka od powszechnego wandalizmu odbiega tym, że można z niej coś wynieść. Jednak przemierzając ulice naszych miast niełatwo uwierzyć, że ktokolwiek promuje sztukę. Bardzo duża ilość elewacji czy to nowych, czy zabytkowych budynków, jest okropnie zniszczona. Pomalowana, obrzucona wulgaryzmami elewacja nie wygląda poprawnie.

Read More

Ciekawa forma reklamy – nadruki na koszulki katowice

Nie właściwie każdy z nas zdaje sobie sprawę, że chyba najbardziej popularną metodą, w której wykonywane są nadruki na koszulki to sitodruk. Technologia ta przyczynia się do tego, że naniesiony wzór staje się priorytetowo trwały i nadzwyczaj odporny na wszelakiego rodzaju czynniki zewnętrzne. Dodatkowym i prawdopodobnie jednym z najważniejszych atutów tego rodzaju rozwiązania jest bez wątpienia to, że produkcja masowa w tego typu formie jest nadzwyczaj tania.

Read More